Golden Key Winners

Student Name
Department
Year
Alison JahansouzAcademic Competition2014
Hunter KelleyAthletics2014
Alexa YatauroAthletics2014
Amber DavisChoreographed Ensembles2014
Quinn MeyerCIBACS 2014
Christopher PartenConsumer Family Studies2014
Marylou AquinoDigital Media2014
Christopher YinEnglish2014
Melissa MartinFine Arts Ceramics2014
Sean TrulliFine Arts Visual2014
Robert PayneIndustrial Arts2014
Christopher YinMathematics2014
Alex HitomiPerforming Arts Instrumental2014
Thomas MetzgerPerforming Arts Instrumental2014
Jacob MosesPerforming Arts Vocal2014
Principal's Award2014
Alexander HwangScience2014
Christopher YinScience
Julianna RemoSocial Studies2014
Christopher YinSocial Studies2014
Edgar SamperioSpecial Abilities Cluster2014
Joanna YuanStudent Community Services2014
Katherine LeeWorld Language - French2014
Elizabeth SlebodnickWorld Language - Spanish2014
Harrison BurnelliAcademic Competition2013
Aleksander TorgersenAthletics2013
Karley WesterAthletics2013
Annie KoellerChoreographed Ensembles2013
Sydney BoodmanCIBACS2013
Grant WarrenConsumer Family Studies2013
Davis GreenDigital Media2013
Dennis NguyenScience2013
Harrison BurnelliEnglish2013
Alexis MartinFine Arts Ceramics2013
Emily RubottomFine Arts Visual2013
Robert PayneIndustrial Arts2013
Elisa YoungMathematics2013
Sarina ChenPerforming Arts Instrumental2013
Brooke BornsPerforming Arts Vocal2013
Lily BrysonPerforming Arts Vocal2013
Harrison BurnelliPrincipal's Award2013
Dennis NguyenScience2013
Janie WeissSocial Studies2013
Quinn OwenSocial Studies2013
Claudio SilvaSpecial Abilities Cluster2013
Marissa JustenStudent Community Services2013
Makenna MooreWorld Language - French2013
Christopher YinWorld Lanugage - Spanish2013
Emily JahansouzAcademic Competition2012
Lauren GregoAthletics2012
Joshua SmithAthletics2012
Annette Turnbaugh Choreographed Ensembles2012
Riley MailmanCIBACS2012
Tiara BarnhillConsumer Family Studies2012
Sara PetersenDigital Media2012
Emily JahansouzEnglish2012
Twila BortonFine Arts Visual2012
Lydia BarbarianFineArts Ceramics2012
Katherine MetzgerIndustrial Arts2012
Brian GoebelMathematics2012
Natalie CulhanePerforming Arts Instrumental2012
Arend KingPerforming Arts Instrumental2012
Dayna LaramiePerforming Arts Vocal2012
Hayley MayolPrincipal's Award2012
Mark ChristianScience2012
Herbert VoglerScience2012
Emily JahansouzSocial Studies2012
Shannon WolfSocial Studies2012
Scott DanielsSpecial Abilities Cluster2012
Deborah PorterStudent Community Services2012
Sydni EstrellaWorld Language2012
Brian GoebelWorld Language2012
Zachary DausAcademic Competition2011
Mitchell AlvarezAthletics2011
Bonnie SamuelsonAthletics2011
Julianne DawChoreographed Ensembles2011
Brent SpauldingCIBACS2011
Joanna BurkhardtConsumer Family Studies2011
Zachary ZombekDigital Media2011
Abigail KerfootEnglish2011
Timothy FedermannFine Arts Visual2011
Evan BollingerFineArts Ceramics2011
Emma SanchezIndustrial Arts2011
Kristine RezaiMathematics2011
Alina ChenPerformint Arts Instrumental2011
Evan GuidoPerforming Arts Vocal2011
Maxine FiletaPrincipal's Award2011
Abigail KerfootScience2011
Brian NguyenScience2011
Alina CarnahanSocial Studies2011
Bonnie SamuelsonSocial Studies2011
Alfonso PonceSpecial Abilities Cluster2011
Allyson BachStudent Community Services2011
Emily JahansouzWorld Language2011
Nicole ZapotocznyWorld Language2011